NoImg
+420 776 639 256
Po - Pá 8 - 18 h
Search icon Search icon

Respirátory FFP3

Respirátor FFP3 NR - účinná ochrana proti korona virům, ochrana proti COVID 19.

Tento respirátor nemá výdechový ventil.

Výrobek s Evropským CE certifikátem je vyráběn v Německu.

Respirátor FFP3 NR má nejvyšší možný stupeň ochrany! 

 • Materiál: Bavlna + netkaná látka
 • Třída ochrany: FFP3
 • Stupeň filtrace: ≥ 99 %
 • Velikost: Univerzální
 • Barva: Bílá

Doba nošení:

Respirátor je jednorázová ochranná pomůcka a běžně je určena na 8-12 hodinové použití ve škodlivém prostředí. Aktuální doba se však rapidně proměnila, a tak se z respirátoru stala nedílná součást našich životů. Lidé v nich  chodí zcela běžně. Respirátor tak můžete použít 5 - 10 krát pro běžnou návštěvu obchodu, cestu do práce, či při využívání MHD. 

Nasazení masky:

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.

  Nejprodávanější
  Respirátor FFP3 NR
  Respirátor FFP3 NR
  Skladem

  Pro zobrazení cen je nutné se přihlásit.

  Envelope icon

  Výběr těch nejlepších slev a novinek!

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec hendrerit, felis eget fringilla eleifend,.. Tento text si změníte v sekci nastavení stránek