NoImg
+420 776 639 256
Po - Pá 8 - 18 h
Search icon Search icon

Respirátor FFP3 NR

Kód produktuRESPFFP3NR

Pro zobrazení cen je nutné se přihlásit.

Respirátor FFP3 NR - účinná ochrana proti korona virům, ochrana proti COVID 19.

Tento respirátor nemá výdechový ventil.

Výrobek s Evropským CE certifikátem je vyráběn v Německu.

Respirátor FFP3 NR má nejvyšší možný stupeň ochrany! 

  • Materiál: Bavlna + netkaná látka
  • Třída ochrany: FFP3
  • Stupeň filtrace: ≥ 99 %
  • Velikost: Univerzální
  • Barva: Bílá

Doba nošení:

Respirátor je jednorázová ochranná pomůcka a běžně je určena na 8-12 hodinové použití ve škodlivém prostředí. Aktuální doba se však rapidně proměnila, a tak se z respirátoru stala nedílná součást našich životů. Lidé v nich  chodí zcela běžně. Respirátor tak můžete použít 5 - 10 krát pro běžnou návštěvu obchodu, cestu do práce, či při využívání MHD. 

Nasazení masky:

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.

Envelope icon

Výběr těch nejlepších slev a novinek!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec hendrerit, felis eget fringilla eleifend,.. Tento text si změníte v sekci nastavení stránek